Müstehcen giyim tarzı gündemden düşmüyor! Eski eşten uyarı geldi

Ünlü rapçi Kanye West (46), geçtiğimiz sene eşi ve çocuklarının annesi Kim Kardashian (43) ile sekiz yıllık evliliğini sonlandırmıştı. Boşanmalarının ardından kendi markası Yeezy’nin çalışanlarından biri olan Bianca Censori (29) ile aşk yaşamaya başlayan West, sevgilisiyle Beverly Hills’de yapılan samimi bir törenle evlenmişti.

West ve birkaç yıl boyunca rapçinin moda markası için mimar olarak çalışan Censori ile ilgili en çok dikkat çeken ayrıntı da, Kim Kardashian’a olan benzerliği olmuştu. Censori, ‘uygunsuz’ giyim tarzıyla da birçok kez magazin gündeminde konuşulan konulardan biri haline gelmişti.

KANYE WEST’E UYARI!

Kim Kardashian’ın, eski eşi Kanye West’e Bianca Censori ile ilgili bir uyarıda bulunduğu iddia edildi.

Reality şov yıldızının genç mimar ile ‘dostane’ bir ilişkisi olduğu söylense de; rapçi ile evliliğinden dünyaya gelen çocukları North (10), Saint (8), Chicago (6) ve Psalm’ın (4) önünde müstehcen giyinmesini istemediği öne sürüldü.

“KIM BU KONUDA ÇOK ŞAŞKIN”

DailyMail.com’a konuşan bir kaynak; “Kim, Kanye’ye Bianca’nın çocuklarının yanında böyle giyinmesine asla izin vermemesi talimatını verdi” dedi ve ekledi:

Kim, Kanye’nin karısının evden bu şekilde çıkmasına izin vermesi konusunda gerçekten çok şaşkın. Kanye, Bianca’ya yaptıklarının aynısını evlilikleri boyunca Kim’e de yaptı. Aradaki fark, Kim’in açık giyinmesini istememesiydi. Ne yazık ki Kim, Bianca’nın neler yaşadığını biliyor ama Bianca’nın neye bulaştığını bilmesi gerektiğini düşünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x